Hakkımızda


Bofis.com.tr Açıldı!
Boğaziçi Temizlik İç ve Dış Ticaret Ltd Şti. 1997 yılında Karaköy’de kuruldu. Yıllarca perakende ve toptan olarak hizmet veren Boğaziçi Temizlik, bilgi ve birikimini e-ticarete taşımak için bofis.com.tr 2017 yılının ilk aylarında kurdu.


Bofis.com.tr’de Sizleri Neler mi bekliyor?
Ofis yaşamında gıdadan temizliğe, kadar birçok ürüne ihtiyaç duyurulur. Tempolu iş hayatında tüm bu ihtiyaçları almak için yeterli zamanınız olmayabilir, bofis.com.tr tamda burada devreye giriyor ve binlerce temizlik ürünleri, ofis gıda ürünleri, ambalaj malzemelerini hizmetinize sunuyor.


Bofis.com.tr ’den vereceğiniz siparişleriniz hemen hızlı kargo ile en geç üç gün içerisinde tarafınıza ulaşıyor. Birbirinden güzel kampanyaları kaçırmamak için e-bültenimize kayıt olmanızı tavsiye ederiz.


Bofis.com.tr’de en uygun temizlik malzemeleri, gıda ürünleri, ambalaj malzemeleri, haricinde Otel Kat Arabaları, Hastane Temizlik Arabaları, Ev ve Ofis Tipi Hepa Filtreli Süpürgeler, Yer Yıkama Makinaları ve Endüstriyel Vakumlarda bulunmaktadır.


Boğaziçi Temizlik İç ve Dış Ticaret Ltd Şti aynı zamanda Numatic ve Vermop markalarının distribütörlüğünü yürütmektedir.
Keyifli alışverişlerde görüşmek ümidiyle...