Numatic LLT 200 Çöp ve Çamaşır Toplama Arabası (759103)

Marka : Numatic
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : $341.77  + KDV
İndirimli : $290.51  + KDV
KDV Dahil : ₺2.332,39
TL Fiyat : ₺2.332,39(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 45 Gün

Dünyada, hasta ve yaşlı bakımına verilen önem gittikçe artmakta; bu da sağlam fakat pratik bir çarşaf ve çöp toplama, taşıma ve işleme sistemi talebinde artışa sebep olmaktadır.

Hastane, restaurant, okul, yurt, rezidans, yaşlı bakım evleri, sağlık ocakları ve otel gibi alanlarda çamaşır ve  atıklarınızın toplamanın hızlı ve pratik yoludur. Kolayca hareket edebilen sessiz, tamponlu tekerlekleri sayesinde çapmalara karşı dayanıklıdır. Esnek özellikleriyle hızlı ve pratik bir şekilde atıklarınızı toplamanızı sağlar. Uluslararası standartlardaki üretimi, modüler ve ergonomik yapısı, 2 x 100 lt atık toplama hacmi ile işlerinizi kolaylaştırır. Komple gövde yapısının plastik olması, iç ve dış mekan kullanımlarına olanak sağlar, su ile yapılan temizliklerden hiç bir şekilde etkilenmez ve paslanma yapmaz, ürünün ham maddesinde kimyasal maddelere ve ısıya dayanıklı Poli Propilen malzeme kullanılmıştır.  Çöp torba kilitleri sayesinde kullanım rahatlığı sunmaktadır. Çöp kapakları üzerindeki atık sınıflandırma renk etiketleri ve görev çizelgeliği sayesinde, birbirinden farklı alanlar için sınıflandırma ve görevliyi denetim imkanı sunarak, uluslararası standartlarda hijyenik ve sağlıklı bir temizlik imkanı sunar.

Tüm çarşaf paketleri tamamen yıkanabilir ve 4 adet çekme ipi seçimi sayesinde belirli sistem gereksinimlerine uyacak şekilde renk kodlaması yapılabilir. Tüm kapaklar, mavi, kırmızı, yeşil veya sarı torba çekme ipi sistemine uyacak şekilde renk kodlu da kullanılabilir.

Kapak ve torba tutucu tasarımı, çeşitli uygulamalara uyacak şekilde tam bir seçim yapılmasına olanak tanır ve düzgün bir sistem, bez torbalarında 700 mm / 1100 mm çoklu astar torbaları kullanmak için önemli bir ek koşuldur.

 
  • Kompakt Tasarım – Dar alanlarda depolaması ve manevrası kolaydır.
  • Strafooam Yapısı - Ağır Structofoam materyali kuvvetli olmakla birlikte çizilmelere ve darbelere karşı dirençlidir.
  • İz Bırakmayan Döner Tamponlar - Duvarları ve kapıları darbelere ve çizilmelere karşı korur.
  • İkiz 100-Litre Çarşaf Paketleri - Çamaşır toplama veya saklama için ideal iki tam 100 litrelik yıkanabilir çamaşır yıkama torbası.
 
TEKNİK ÖZELLİKLER
Boyutlar 580x780x965 mm
Çöp Kapasitesi 2x100L
Teker 4x75mm
Benzer Ürünler